Back to School 2022 - Witaj szkoło! Jak przygotować pokój dziecięcy na powrót do szkoły?

 

Koniec wakacji i błogiego letniego lenistwa jest już blisko, co oznacza wielki powrót do szkoły! Aby back to school nie okazał się smutną i nudną koniecznością, warto odpowiednio wcześniej urządzić pokój dla dziecka. Pozwól, aby Twoja pociecha za sprawą odpowiednio dobranych mebli, designerskich dekoracji i dodatków cieszyła się przytulną i funkcjonalną przestrzenią do uczenia się, rozrywki i wypoczynku. Niezależnie od tego czy Twoje dziecko wybiera się do pierwszej klasy, a może kontynuuje swoją edukację warto rozważyć zakup kilku przydatnych mebli i akcesoriów. Zatem jak urządzić pokój ucznia, aby powrót do szkoły stał się przyjemnością? To proste! Przedstawiamy kilka propozycji, które pomogą naszym dzieciom nie tylko w owocnej nauce, ale również w rozwijaniu swoich pasji.

Czy wiesz, że ...

 

Uporządkowany i poprawnie zaaranżowany pokój dziecięcy sprzyja efektywności, koncentracji i pozytywnej energii naszych dzieci. Warto zadbać o wygodne meble, prawidłowe oświetlenie, praktyczne dodatki.

 

Co powinno znaleźć się w pokoju dziecięcym? 

 

Pokój dziecięcy to przestrzeń, w której nasz uczeń powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nie zapominajmy o tym, że nasze dziecko w swoim pokoju robi wiele rzeczy. Aby pokój nastolatka był wielofunkcyjny wystarczy podzielić go na różne części: 

 • przestrzeń do nauki - miejsce, w którym musi znaleźć s: biurko, szafka z szufladami, krzesło, lampka biurkowa.
 • przestrzeń do zabawy - miejsce inspirujące do zabawy i rozwijania zainteresowań. Mile widziane: tablice manipulacyjne, zabawki sensoryczne, gry planszowe, książki.
 • przestrzeń do odpoczynku - miejsce, w którym wygodne łóżko i sen gra pierwsze skrzypce.

Co warto kupić na back to school? Co jest potrzebne do nauki?


Wrzesień już tuż, tuż. Oznacza to, że to ostatni dzwonek na aranżację do nauki w pokoju dziecięcym. Zadbaj koniecznie o meble i dodatki, łączące w sobie cechy funkcjonalne i dekoracyjne. Postaw na wysokiej jakości produkty - oto nasze propozycje:

 

MEBLE - odpowiednio dobrane na miarę potrzeb naszego dziecka

 

Wybór mebli do nauki to ogromne wyzwanie. Koniecznie trzeba oszacować możliwości aranżacyjne pokoju. Meble dla chłopca oraz meble dla dziewczynki powinny być  wykonane z wysokiej jakości materiałów. Postaw na ergonomię i komfort użytkowania. Dzięki tym kilku kluczowym elementom odrabianie lekcji, prace domowe przy komputerze, prace plastyczne staną się dużo prostsze.  Odpowiednio dobrane przez rodziców meble biurowe stworzą idealny kącik do nauki dla swojej pociechy oraz przyczynią się do zdrowego kręgosłupa. Warto zatem postawić na praktyczne i designerskie meble, jakimi są: 

 • biurko młodzieżowe,
 • krzesło biurkowe,
 • szafki i regały, 
 • kontenerki.

 

OŚWIETLENIE - podstawa zdrowego wzroku naszego dziecka

 

Bardzo często kwestie oświetlenia w pokoju dziecięcym są pomijane, gdyż skupiamy się na innych ważnych rzeczach. Musimy jednak pamiętać, że kluczową rolę poza przestrzenią odgrywa również światło. Optymalne czynniki oświetlenia do nauki to równomierne światło o odpowiedniej jasności i temperaturze barwowej. Uwzględniając powyższe parametry zagwarantujemy naszym pociechom pełną satysfakcję z użytkowania oraz przyczynimy się do prawidłowego wzroku. Wśród różnych modeli lamp stołowych i gabinetowych wyróżnić możemy: 

 • praktyczne lampki biurkowe z gwintem,
 • energooszczędne lampy biurkowe led, 
 • lampki na biurko z ruchomym ramieniem,
 • lampy podłogowe jako alternatywa dla lamp biurkowych. 

 

DODATKI i AKCESORIA BIUROWE - designerskie dekoracje i funkcjonalne gadżety

 

Poza książkami, artykułami szkolnymi i biurowymi oraz komputerem do nauki równie ważne są dodatki. To one uczą od najmłodszych lat organizacji i dbania o porządek. Dodatki sprawią, że nauka stanie się przyjemniejsza. Ciekawe gadżety zachęcą do wchłaniania nowej wiedzy rozwijając kreatywność i inspirując do nowych wyzwań. Warto postawić na uniwersalność kupowanych produktów. Wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria w pokoju nastolatka będą wyglądać estetycznie i stylowo. W pokoju ucznia z pewnością przydadzą się takie gadżety jak: 

 • organizery biurkowe,
 • kosz na śmieci,
 • doniczki i kwietniki, 
 • zegar,
 • ramki na zdjęcia.

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię